PRACOWITY POCZATEK LISTOPADA

Poniedziałek, 6 listopada 2017
W pierwszy listopadowy weekend Kolejarze startowali w kilku turniejach szpadowych.
W Rybniku odbył się III Puchar Polski Juniorów. Agata Wróblewska zajęła tam 19 miejsce, Klaudia Kłopotowska była 65. Wśród chłopców również na 19 miejscu zakończył turniej Karol Noganowicz, Artur Krzyżyński był 28, a Bartłomiej Godlewski 78.
W niemieckim Reutlingen odbył się seniorski Allstar Cup, w którym startował Paweł Golec. Zajął on tam 33 miejsce.
Z kolei najmłodsi wybrali się do Szczecina na Puchar Ziem Północnych. Wśród zuchów Mikołaj Serwin był 14. W silnie obsadzonym turnieju młodzików Igor Krzywicki był blisko finałowej ósemki i zajął 9 miejsce, Piotr Lewandowski był 21, Rafał Przelicki 34, a Adam Siergiej 35. W najstarszej kategorii - juniora młodszego - Miłosz Mikołajczak był 10, a Karol Rożek 14.