MIKOŁAJ SOWA DWUNASTY NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW WE FLORECIE.

Niedziela, 4 lutego 2018

RYDZYNA 03-04.2018 R.

Przez dwa dni na planszach Rydzyny walczyli o tytuły mistrzowskie najlepsi floreciści do 20 lat.

W sobotę w walkach grupowych nasz lider Mikołaj Sowa zwyciężył w czterech pojedynkach, przegrał tylko jedną walkę z Kaśkowem 3:5, do eliminacji pucharowych został rozstawiony z dobrym 15 numerem i automatycznie zakwalifikował się do najlepszej "32" turnieju. Bracia Witold i Maciej Fracek wygrali zgodnie po dwie walki i zakwalifikowali się do walk pucharowych. Czwarty nasz zawodnik Filip Boratyn nie odniósł żadnego zwycięstwa, nie zakwalifikował się do dalszych walk  i został sklasyfikowany na 57 miejscu. Bracia Fracek przegrali swoje walki o "32" i zajęli miejsca: Witek - 41, Maciek - 47.

W "pucharach" Mikołaj wygrał z Piotrem Kaśkowem niezwykle zaciętą, zakończoną wynikiem14:13 walkę o "szesnastkę", przegrał o finał z Mikołajem Rudnickim i zajął dobre 12 miejsce.

W turnieju drużynowym zespół Kolejarza walczący w składzie Mikołaj Sowa, Ireneusz Gosciński, Witold i Maciej Fracek został rozstawiony z numerem dziewiątym i o "ósemkę" stoczył bój z    I UKS MDK Bydgoszcz wygrywając 45:40. W następnych trzech meczach nasz zespół  poniósł porażki ( z AZS-AWF Poznań, Budowlanymi Toruń i II KS AZS-AWFiS Grańsk) i zajął ósme miejsce.