Aktualności

Niedziela, 19 października 2014

Młodsi KOLEJARZE walczyli w sobotę I niedzielę w Poczdamie w turnieju floretowej serii Youngster Cup. W kategorii U14 zwyciężył Kacper Szczypiński, w kategorii U10 drugie miejsce wywalczył Piotrek Sowa, a 10 - Mikołaj Prajzner. W kategorii U9 mixed 8 miejsce zajął Hubert Ośmiałowski i 9 - Bianka Telatyńska. W turnieju walczyli floreciści z Niemiec, Polski i Łotwy.

Skopiowane ze strony klubowej na facebooku.

Czytaj dalej

Gliwice, 18-19 pażdziernik 2014 r.

Przez dwa dni chłopcy i dziewczęta w wieku do 16 lat walczyło na planszch Gliwic w II Pucharze Polski Juniorów Młodszych w Szpadzie.    Pierwszego dnia z naszych dwóch reprezentantów lepiej walczył Bartłomiej Szurlej który zajął 38 miejsce. Karol Noganowicz został sklasyfikowany na 76 miejscu.

W niedzielę startowały dziewczęta i ze względu na zajmowane miejsca na liście klasyfikacyjnej PZS-u liczyliłem na wysokie pozycje. Po walkach grupowych znakomite - bo drugie miejsce zajmowała Olga Żurowska, ale niestety w walce o finałową ósemką trafiła ona na późniejszą zwycięzczynię Weronikę Rabczewską ze Szczecina i przegrała z nią 10:15, zajmując dziewiąte miejsce. Miejsca pozostałych: 23. Agata Kes, 27. Zuzanna Basałygo, 43. Agata Wróblewska, 83. Barbara Futyma.