Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/thumb/-dsc6218.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 366

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/-dsc6218.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 368

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/thumb/-dsc6245.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 366

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/-dsc6245.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 368

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/thumb/-dsc6256-1-.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 366

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/-dsc6256-1-.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 368

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/thumb/-dsc6278.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 366

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/-dsc6278.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 368
Polsko-Niemiecki Turniej Szpadowy w Drzonkowie - Szermierka - szpada, floret, szabla - Wrocławski Klub Szermierczy KOLEJARZ - szermierka dla każdego

Polsko-Niemiecki Turniej Szpadowy w Drzonkowie

Poniedziałek, 12 maja 2014

Znakomicie spisali się zawodnicy naszego klubu. Dwóch Bartków: Szurlej i Godlewski wgrali swoje kategorie wiekowe.

Drzonków 11.05.2014 r.

Znakomicie spisali się zawodnicy naszego klubu. Dwóch Bartków: Szurlej i Godlewski wgrali swoje kategorie wiekowe.

Oto wyniki:

Szpada chłopców:

Kat. 9-10 lat - 3. Franciszek Solski.

Kat. 11-12 lat - 1. Bartłomiej Godlewski.

Kat. 13-14 lat - 1. Bartłomiej Szurlej.

Szpada dziewcząt:

Kat. 11-12 lat - 9. Klaudia Kłopotowska, 10. Ewa Sicińska.


Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/thumb/-dsc6218.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 366

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/-dsc6218.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 368

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/thumb/-dsc6245.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 366

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/-dsc6245.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 368

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/thumb/-dsc6256-1-.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 366

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/-dsc6256-1-.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 368

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/thumb/-dsc6278.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 366

Warning: getimagesize(pliki/aktualnosci/id/42/galeria/-dsc6278.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/iwavepl/public_html/szermierka.wroclaw.pl/administrator/class/funkcje.php on line 368