XII WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

Poniedziałek, 13 maja 2019

Wrocław 11-12.05.2019 r.

W hali szermierczej AZS-AWF we Wrocławiu, przy ul. Paderewskiego przez dwa dni weekendu odbyły się turnieje szermiercze XII Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży.

Walki były bardzo zacięte, a najlepsi otrzymali piękne medale.

Miejsca zawodniczek i zawodników „Kolejarza”:

Floret dziewcząt

Kat. junior młodszy – 2002-2004  3. Maja Urban, 5. Maja Brzozowska,

Kat. młodzi – 2005-2007 1. Aleksandra Binko, 3. Bianka Telatyńska, 8. Amelia Szularz,

Kat. dzieci – 2008-2009 3. Karolina Dembowska,

Floret chłopców

Kat. junior młodszy – 2002-2004  1. Maciej Fracek,

Kat. młodzi – 2005-2007 3. Mikołaj Prajzner i Marceli Cendrowski, 5. Ludwik Kalkowski,           9. Szymon Grech,

Kat. dzieci – 2008-2009 3. Tymoteusz Szympel, 5. Kacper Grech, 8. Szymon Szewczyk, 9. Miłosz Krukowski,

Szpada dziewcząt

Kat. junior młodszy – 2002-2004  3. Julia Koper, 5. Maja Brzozowska, 6. Maja Urban,

Kat. młodzi – 2005-2007 3. Lena Śmigielska i Alicja Wasiak, 5. Zofia Łakomy,

Kat. dzieci – 2008-2009 1. Zofia Siergiej, 2. Maja Śmigielska, 7. Bianka Król-Skirpan,

Szpada chłopców

Kat. junior młodszy – 2002-2004  1. Bartłomiej Godlewski, 2. Miłosz Mikołajczak, 3. Karol Rożek, 5. Jeremiasz Wójcicki,

Kat. młodzi – 2005-2007 3. Adam Siergiej, 10. Szymon Ciciński, 13. Wiktor Ataman,              15. Michał Szczegielniak,

Kat. dzieci – 2008-2009 1. Mikołaj Serwin, 2. Tymoteusz Szympel, 3. Miłosz Krukowski,

drużynowy floret dziewcząt junior młodszy – 2002-2004 

2. WKSZ KOLEJARZ w składzie: BRZOZOWSKA Maja, KOPER Julia, URBAN Maja

drużynowy floret dziewcząt młodzik – 2005-2007

1. WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW  w składzie :BINKO Aleksandra, SZULARZ Amelia, TELATYŃSKA Bianka

drużynowy floret chłopców młodzik- 2005-2007

2. WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW  w składzie: CENDROWSKI Marceli, GREH Szymon, KALKOWSKI Ludwik, PRAJZNER Mikołaj

drużynowy floret chłopców dzieci 2008-2009

2. WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW  w składzie: GREH Kacper, KRUKOWSKI Miłosz, SZEWCZYK Szymon, SZYMPEL Tymoteusz

drużynowo szpada dziewcząt JUNIOR MŁODSZY – 2002-2004

2. WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW w składzie: BRZOZOWSKA Maja, KOPER Julia, URBAN Maja

drużynowo - szpada dziewcząt MŁODZIK – 2005-2007

1. WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW w składzie: ŚMIGIELSKA Lena, WASIAK Alicja, ŁAKOMY Zofia

drużynowo - szpada dziewcząt DZIECI 2008-2009

1. WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW w składzie: KRÓL-SKIRPAN Bianka, ŚMIGIELSKA Maja, SIERGIEJ Zofia

drużynowo – szpada chłopców kat. junior młodszy – 2002-2004

1. WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW w składzie: GODLEWSKI Bartłomiej, MIKOŁAJCZAK Miłosz, ROŻEK Karol, WÓJCICKI Jeremiasz

drużynowo - szpada chłopców MŁODZIK – 2005-2007

3. WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW w składzie: ATAMAN Wiktor, CICIŃSKI Szymon, SIERGIEJ Adam, SZCZEGIELNIAK Michał,

drużynowo - SZPADA CHŁOPCÓW kat. dzieci 2008-2009

1. WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW  w składzie: KRUKOWSKI Miłosz, SERWIN Mikołaj, SZYMPEL Tymoteusz.