III PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH WE FLORECIE

Poniedziałek, 13 stycznia 2020

Nie minął tydzień nowego roku, a ekipa floretowa ma już za sobą pierwszy turniej pucharowy poprzedzony dwudniowym zgrupowaniem. Nasi zawodnicy rywalizowali w ostatnim w sezonie pucharze juniorów młodszych (do lat 17-tu) rozgrywanym w Gdańsku. Na startujących 87 zawodniczek punkty do klasyfikacji generalnej wywalczyły Ola Binko (30 miejsce) i MajaUrban  (51 miejsce). Startujące również Bianka Telatyńska  i Ewelina Trybel niestety nie zakwalifikowały się do punktowanej 64.
Wśród panów najwyższą lokatę wywalczył Maciek Fracek, który minimalnie przegrał 14:15 walkę o finał i zajął 16 miejsce. Kolejne lokaty z kolejarskiej ekipy uzyskali Piotrek Sowa(30), Mikołaj Prajzner(37), Marceli Cendrowski (52) Iwo Szenk (65) i debiutujący w tej kategorii Janek Sowa (71).
Jeżeli wierzyć w ludowe mądrości, że "jaki początek roku taki cały rok" to możemy założyć, że czeka nas rok wypełniony pracą i zadowoleniem z uzyskanych wyników.