ODWOŁANA MODA NA SZERMIERKĘ 2020

Piątek, 6 marca 2020

Moda na szermierkę - Magnolia.

Z ogromną przykrością pragniemy poinformować, że w porozumieniu z Centrum Handlowym Magnolia Park zdecydowaliśmy się na przeniesienie Mody na Szermierkę 2020 na inny termin. Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników, związane z zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 uznaliśmy, że w planowanym terminie (13-14 marca 2020 r.) przeprowadzenie turnieju wraz z licznymi imprezami towarzyszącymi jest niemożliwe.

Specyfika formuły turnieju Moda na Szermierkę zakłada czynny udział zawodników klubowych oraz osób odwiedzających Centrum Handlowe Magnolia Park. Jednym z jej założeń jest aktywne propagowanie szermierki. Chcielibyśmy, żeby było to radosne święto i promocja naszego pięknego sportu, co w obecnej sytuacji wydaje się mocno ograniczone.

Już teraz wspólnie z Centrum Handlowym Magnolia Park poszukujemy nowego terminu na przeprowadzenie zawodów. Niezwłocznie po jego ustaleniu podamy nową datę przeprowadzenia imprezy.

Liczymy na Państwa zrozumienie oraz na spotkanie na dziesiątej już edycji Mody na Szermierkę w nowym terminie w gościnnych progach Magnolia Park.