Oborniki Śląskie 17-18.10.2020 r.

Mistrzostwa Polski Młodzików we florecie zorganizowane w gościnnej hali Ośrodek Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich przez KOLEJARZA zakończyły sezon 2019/2020. Ich przeprowadzenie do poprzedzającego czwartku stało pod wielkim znakiem zapytania. Ostatecznie zawody rozgrywano zgodnie z zaostrzonym reżimem sanitarnym, pod czujnym okiem organizatora. Pierwszego dnia kibicowaliśmy zmaganiom panów. Ze względu na pandemiczny regulamin nasz klub mogło reprezentować tylko dwóch zawodników: doświadczony w tej kategorii Marceli i debiutant Janek. Występ obu florecistów Kolejarza należy uznać za udany Marceli Cendrowski wywalczył miejsce w finałowej ósemce (był 8), a Janek Sowa wyszedł z grup i wygrał pierwszą walkę eliminacji bezpośredniej. Walkę o wejście do 16-tki przegrał dwoma punktami ostatecznie zajmując 27 lokatę. Ze względu na szczególne ograniczenia regulaminowe nie mogliśmy wystawić drużyny.                                                Panie startowały w niedzielę. Po zmaganiach indywidualnych Ola Binko była 10-ta, Bianka Telatyńska 17-ta, Amelia Szularz 24-ta a Ewelina Trybel 41-ta. W turnieju drużynowym nasz damski team wywalczył szóstą lokatę. Dostępne dla wszystkich uczestników zawodów środki dezynfekujące dostarczyła wrocławska messa-firma.pl