MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W SZPADZIE.

Poniedziałek, 24 maja 2021
Paweł Golec ósmym szpadzistą Polski.
Raszyn, 23.05.2021 r.
Dobry występ zawodników Kolejarza na Mistrzostwach Polski.. W najważniejszej krajowej szermierczej imprezie Paweł Golec awansował do finałowej ósemki Mistrzostw Polski Seniorów! Po pięciu wygranych walkach w eliminacjach przystąpił do fazy pucharowej z 18 rozstawieniem. Dopiero w ćwierćfinale uległ Aleksandrowi Staszulonkowi z Piasta i zajął bardzo wysokie ósme miejsce. Skurcze nóg przeszkodziły w zwycięstwie w walce ćwierćfinałowej. Gratulujemy wyniku zawodnikowi, trenerom i kolegom szpadzistom.
Kolejny z Kolejarzy, Karol Noganowicz, ukończył turniej na 23 pozycji, Roland Gromada był 51, Damian Kłusek 61, Maciej Golec 75.
Drużyna szpadzistów na piątym miejscu w Polsce.
Raszyn, 24.05.2021 r.
Drużyna naszych szpadzistów startujaca w składzie: Paweł Golec, Karol Noganowicz, Roland Gromada i Maciej Golec została rozstawiona z numerem 7. W meczu o "8" pokonała (45:38") szpadzistów KS CRACIVII Kraków i następnie w meczu o strefę medalową przegrali z późniejszymi Mistrzami Polski drużyną AZS WRATISLAVIA Wrocław. Swoje wysokie kwalifikacje  wykazali w meczach o 5 miejsce wygrywając ze Stowarzyszeniem Szermierczym Legia Warszawa (45:33) i AZS-AWF Wrocław (45:32).
Jeszcze raz gratulacje dla zawodników, trenerów i klubowych rywali z planszy.