SUKCES ALEKSANDRY BINKO W III PUCHARZE POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH WE FLORECIE.

Piątek, 28 maja 2021

Poznań, 28.05.2021 rok.

W walkach grupowych bardzo dobrą formą zaprezentowała Ola Binko która wygrała wszystkie walki i do walk pucharowych została rozstawiona na piatej pzycji. Po wygraniu dwóch walk pucharowych Ola przegrała walkę o "miejsce na podium" z Aleksandra Nowakowską z AZS AWF Poznań i zajęła świetne piate miejsce. Maja Urban zajęła 62 miejsce.

W turnieju chłopców każdy z naszych trzech zawodników  po wyganiu  trzech walk zakwalifikował się do walk pucharowych. Tylko Piotr Sowa wygrał jedną walkę i zakwalifikował sie do "32", a trafił na "jedynkę pucharową" Jakuba Kotka FGSF Gdańsk z którym stoczył bardzo wyrównaną walkę zakończoną minimalną porażką 13:15.  Miejsca naszych: 29. Piotr Sowa, 39. Mikołaj Prajzner, 42. Marceli Cendrowski.

Radlin, 29.05.2021 r.

Na rozgrywanym w Radlinie III Pucharze Polski Juniorów Młodszych w szpadzie klub reprezentował jeden zawodnik - Adam Siergiej, który zajął 49 miejsce.