Aktualności

Sobota, 27 września 2014

W Katowicach w dniach od 25 do 27 września odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w szabli i szpadzie. W szpadzie reprezentowała nas trójka panów: Paweł i Maciej Golec, oraz najmłodszy w całej stawce zawodników - Bartłomiej Szurlej. W turnieju indywidualnym najlepiej zaprezentował się Maciek, który po bardzo dobrych walkach zajął 30 miejsce. Paweł uplasował się na 47 pozycji, a Bartek na 98. Mistrzem Polski został Marcel Baś z KKS Kraków.  W turnieju drużynowym "Kolejarz" był rozstawiony na 13 miejscu i pierwszy mecz przyszło mu stoczyć, niestety przegrany 31:45, z późniejszym Mistrzem Polski ASZ AWF Kraków. W całym turnieju nikt nie zadał mistrzowi więcej trafień niż nasza drużyna. Pozostało więc walczyć o miejsca 9-16. Po wygranych meczach z AZS AWF II Kraków oraz UKS Startem Opole i przegranym z Górnikiem Radlin, nasza drużyna zajęła ostatecznie 11 miejsce. Pamiętając, że mieliśmy najmłodszą drużynę w stawce - średnia wieku niecałe 17 lat, jej wynik uważam za bardzo dobry.  Przyszłość jest przed nimi. Na Mistrzostwach Polski Juniorów w 2015 roku będzie dużo lepiej, bo i przeciwnicy będą inni.

Informacja skopiowana z Facebooka z dodanymi przeze mnie kilkoma słowami - Kazimierz Górniak.

Czytaj dalej
Wtorek, 23 września 2014

W celu przeczytania nwslettera należy kliknąć na poniższy link i go otworzyć.

Sobota, 20 września 2014

W sobotę dnia 20 września w Toruniu rozpoczęli sezon 2014/2015 floreciści - juniorzy. Barwy "Kolejarza" reprezentowali: Dominik Samorek, Mikołaj Sowa, Ireneusz Gościński i Witold Frącek. Dominik Samorek - po walkach grupowych rozstawiony z numerem 16 w drugiej walce pucharowej przegrał z Patrykiem Choińskim z Budowlanych Toruń i zajął dwudzieste miejsce. Miejsca nasych pozostałych reprezentantów: Sowa - 48, Gościński - 59, Fracek - 68.