Aktualności

Poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Drugim etapem przygotowań szpadzistek i szpadzistów klubu do nowego sezonu 2014/2015 był obóz szermierczy w Polanicy. Na zdjęciach widać że pracowano ciężko. Jeszcze tylko szlif techniczny na treningach w klubie i starty na turniejach wrześniowych. Jak przepracowany został okres przygotowawczy zweryfikują wyniki najbliższych zawodów. Oby było jak najlepiej.

Czytaj dalej
NEWSLETTER
Czwartek, 14 sierpnia 2014

W celu przeczytania Newslettera należy kliknąć na poniższy link i go otworzyć.

Czytaj dalej
Poniedziałek, 28 lipca 2014

Podopieczni trenara Jarosława Dzikowskiego rozpoczęli wakacyjny okres przygotowawczy od ogólnorozwojowego obozu w Przesiece.

Czytaj dalej
Poniedziałek, 30 czerwca 2014

Ostatni dzień olimpiady i ostatnie szanse na medal. Z powodu słabszej niż oczekiwaliśmy postawy szpadzistek "Kolejarz" został rozstawiony z numerem 6, a szpadziści mieli piate rozstawienie.

Czytaj dalej
Poniedziałek, 30 czerwca 2014

W turnieju indywidualnym tym razem startowała duża grupa naszych reprezentantów. W szpadzie dziewcząt walczyła piątka naszych zawodniczek: Agata Kes, Katarzyna Tarasiewicz, Olga Żurowska, Zuzanna Basałygo i Barbara Futyma, a w szpadzie chłopców reprezentowali nas: Maciej Golec i Kacper Słowik. Liczyliśmy na medal, a nawet może medale i miejsca finałowe.

Czytaj dalej