Aktualności

Wtorek, 11 lutego 2014

Czwórka naszych florecistów: Mikołaj Sowa, Ireneusz Gościński, Kacper Szczypiński i Filip Boratyn startowała w dorocznym turnieju międzynarodowym "Floret Witolda Woydy".

Czytaj dalej
Poniedziałek, 10 lutego 2014

Pierwszego dnia - w sobotę bardzo dobrze spisali się młodsi szpadziści naszego klubu. Maciek Golec walczył kapitelnie i zajął znakomite ósme miejsce. Bartek Szurlej i Kacper Słowik zakwalifikowali się do "64" i tylko Karol Noganowicz - jeden z najmłodszych, nie dostał się niestety do pucharów.

Czytaj dalej
Wtorek, 4 lutego 2014

Sukcesy naszych florecistów w szczecińskiej edycji turnieju serii Youngster Cup.

Czytaj dalej
Poniedziałek, 27 stycznia 2014

W Gliwicach dwa razy nasi reprezentanci byli blisko podium Mistrzostw Polski Juniorów. Indywidualnie Maciek Golec zajął bardzo dobre, szóste miejsce. W ćwierćfinale uległ jednym punktem Danielowi Marcolowi z Górnika Radlin. Wcześniej pokonał kilku doświadczonych przeciwników. Nieco gorzej spisał się Paweł Golec który był 18, debiutant Kacper Słowik zajął 31 miejsce.

Czytaj dalej
Poniedziałek, 20 stycznia 2014

Działacze Zarzadu Klubu Panowie Sławomir Golec i Jacek Sowa wspólnie z trenerami Klubu Panami Jarosławem Dzikowskim i Zbigniewem Koerberem, z Panem Jerzym Wylęgałą, przy pomocy rodziców dzieci trenujacych w klubie szermierkę, oraz dorosłych już zawodniczek i zawodników zorganizowali, przygotowali, przeprowadzili, a także zlikwidowali tą znakomitą imprezę, propagującą wśród dzieci i młodzieży szermierkę. Miejscem przeprowadzenia imprezy była Galeria Dominikańska.

Czytaj dalej